• Home
  • Website
  • gunaydinimol.com
gunaydinimol.com Logo

GÜNAYDINIM OL

Anılarınla Anılarımıza Ortak Olur Musun

Description
Birbirinden güzel ve mana dolu aşk sözleri artık bu sitede. Anlatmak isteyip kelimere dökemediğiniz duyguların telafuzu oluyoruz. Hayatınıza yön verecek aşk sözlerini adeta ilmik ilmik dokuduk sitemize. Bu soğuk havalarda yüreğinizi ısıtacak sözler, sadece bir tık kadar uzağınızda. "Buz gibi geceler sana yakışmaz, sen sımsıcak günaydınım ol" diyerek çıktık bu yola. Peki aşkı içimizi ısıtmaya sadece bir kaç aşk sözü yetermi? Bir yetmez belki diye, sizler için aşk dolu hikayeleri ve şiirleri derledik. Hepsi bir hayatın içinden yaşanmışlıklarla dolu. Gerçekten hissedenlerin aşk hikayesi: şiirlerle doludur. Şiir ise kalbe giden en kestirme yoldur. Samimiyet ile kalplere ulaştık madem, ilişki danışmanınız da olalım tam olsun. İnsan hayatta yorgun düşebilir, duygularını ifade etmekte zorlanabilir ve gerçekte özünde olmayan şeyleri çevresine yansıtabilir. Oysa kırılan kalbin tamiri çok zordur ve çoğu zaman mümkün değildir. Sizde geç kalanlardan olmayın. Sitemizde bulunan ilişki danışmanlığı ile doğru kararlar alın. Unutmayın: Yalnız değilsiniz. Günaydınımol.com 7/24 sizinle. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Screenshot
https://cdn.cybrhome.com/media/website/live/screenshot/scr_gunaydinimol.com_41b7bd.png Screenshot
Additional Information
Country Served

Turkey

Most Popular In

NA

Country of Origin

Turkey

Languages supported

Turkish

Adult

No

Signup Required

No

Pricing

Free

Website Type

Informational

Ranking
Global Rank

50939

Contact Details
Name

Mustafa

 
Address

NA

Top Contributors
Mustafa Çelebi
Similar Websites
techcrunch.com Logo
TechCrunch

TechCrunch is a leading technology media property, dedicated to obsessively profiling startups, reviewing new Internet products, and breaking tech news.

coolmoviezone.net Logo
CoolMovieZone

Streaming Movies Online - Watch movies online for free and download free movies with us. Watch / Download Movies online free with best quality.

brainyquote.com Logo
Brainy Quote

Share our collection of inspirational and famous quotes by authors you know and love. Share our Quotes of the Day on the web, Facebook, Twitter, and blogs.

behance.net Logo
Behance

Showcase and discover the latest work from top online portfolios by creative professionals across industries.

chesscademy.com Logo
Chesscademy

Learn how to play chess online through videos, chess tactics, and chess games.

degreed.com Logo
Degreed

A million ways to learn, one place to discover, track and measure all of it. Get recognized for your skill, knowledge, and accomplishments with Degreed.

classmates.com Logo
Classmates

Join Classmates.com for Free! Reconnect with high school friends, browse the biggest database of online yearbooks and/or plan high school reunions.

rocketreach.co Logo
Rocket Reach

Lookup email & phone info for 250+ million professionals.

Popular on CybrHome